Żółty

Bywa ulubionym pokojem dzięki przeszklonej werandzie, widokowi na sad i zieleń, bardzo ładnym tapetom w kolorze żółtym, odrestaurowanej, przedwojennej stolarce, zgrabnej łazience, możliwościom precyzyjnego, dowolnego ustawienia temperatury, również mebli.

Świetnie nadaje się na pobyt pary lub małżeństwa z małym dzieckiem.

Pokój 2- osobowy, 15 m2, z przeszklonym drewnianym balkonem- werandą po północnej stronie (1,6 x 3 m).  Łóżka są sosnowe, 90x200, z materacami bonellowymi, zestawione razem.

Wyposażenie: przedwojenna, odrestaurowana szafa i szafki nocne, kinkiety, stoliczek, krzesła, szafka pod telewizor. Na podłodze jest żółta wykładzina dywanowa. Drzwi balkonowe i okno wychodzą na północną stronę z widokiem na sad i zimą też na Kotlinę Jeleniogórską. W pokoju swobodnie mieści się jeszcze rozkładane łóżko 80x190, tzw. dostawka. Ogrzewanie c.o. gazowe, propan- butan+ nadmuch z kominka+ elektryczne.

Łazienka jest dostepna bezpośrednio z pokoju, wyposażona w natrysk, umywalkę, WC, papier toaletowy, podręczny ręczniczek. Na tej kondygnacji jest większość pokoi, dostępne z obszernego hallu (30 m2)

Cena pokoju: 120 zł/ pokój/ 1 noc. Dostawka 40 zł. Opłata miejscowa w cenie.

W długie weekendy i święta 70 zł/ osobę/ 1 noc

Jednak zawarte w cenie korzystanie z kuchni i z salonu generuje nam coraz większe koszty, np. segregacja i koszt śmieci, energia, ogrzewanie, drewno, woda i ścieki, amortyzacja.

 

Księga Gości

"(..)Wiśniowy Sad to miejsce magiczne, pełne ciepła i dobrego słowa.(...)"
Rena, Śląsk

zobacz wszystkie wpisy »